STIIIZY HEMP STARTER KITS PRICE IN PAKISTAN-03001597100
STIIIZY HEMP STARTER KITS PRICE IN PAKISTAN
STIIIZY HEMP 2G ALL IN ONES
Features and Specs:
Dimensions: 100mm x 18mm x 8mm
Automatic Draw Activation
Magnetic Pod Connection
Built-in Battery Capacity: 210mAh
Pod Cartridge Capacity: 1gram (non-refillable)
Pod Cartridge Resistance: 1.6ohm
Hemp Infused Replacement Pods
EXTRA Strength
Third-Party Lab Tested
Δ9: <0.3%